Toitmisravi HAIGUSTE KORRAL PATSIENTIDELE JA NENDE LÄHEDASTELE

Mis on Remune™?

Kaasaegse toitmisravi uudislahenduseks on osaliselt tasakaalustatud ravitoidud, mis on mõeldud igapäevase ravitoidu rikastamiseks/tõhustamiseks.

Üheks selliseks on puuviljamaitseline suukaudne toitmisravi preparaat (STP) Remune™, mis sisaldab rikkalikult valku, kalaõlist toodetud oomega-3 rasvhappeid ja D-vitamiini.

Remune™ on mõeldud kasutamiseks haigusest tingitud alatoitumuse korral, sobides eriti hästi keemiaravil olevate kopsuvähki või kroonilist obstruktiivset kopsuhaigust (KOK) põdevate patsientide toetuseks kõhnuse ja kurtumuse korral.

Remune™ aitab suurendada oomega-3 rasvhapete ja D3-vitamiini tarbimist ja täiendava energia ning valgu saamist, et tagada haigetele vajalikus koguses toitaineid, mida nad tavatoiduga piisavalt ei saa. Seda võib kasutada kas lisaks tavatoidule või koos enteraalse toitmise toodetega (sonditoidud, dringid).

Müügil on 2 varianti: vaarika- ja virsikumaitseline. Soovituslik annus 2 pakki ööpäevas, kui kliinilise toitmisravi spetsialist pole soovitanud teisiti.
Remune Raspberry 200 ml
Remune Peach 200 ml
Sobib lastele, kes on vähemalt 4 aastat vanad, täiskasvanutele ja eakatele.

Sisaldab 1,1 kcal ml kohta. Ühes pakis on 200 ml puuvilja- või marjamaitselist jooki, mida saab juua kaasas oleva joogikõrre abil otse pakendist või valada klaasi.

Puuviljasisaldus 86%, sisaldab kõrge bioloogilise väärtusega vadakuvalku ja EPA ning DHA oomega-3 rasvhappeid kalaõli baasil. Madal laktoosisisaldus. Gluteenivaba.

Lisateave: 100 ml sisaldab 1 g EPA/DHA (5.6 g rasva), 10 g süsivesikuid, 4.8 g valku.

Omadused:

  • Energiasisaldus 111 kcal/ 100ml.
  • Valmistatud puuviljamahla baasil.
  • Sisaldab rohkesti kalaõlist toodetud oomega-3 rasvhappeid EPA ja DHA.
  • D-vitamiini rikas.
  • Kõrge bioloogilise väärtusega valk: 100% vadakuvalk.
  • Madal glükeemiline indeks (GI = 21).

Osmolaarsus (mosm/l) 698 (virsiku, vaarika). Veesisaldus (ml/100ml) 81.

Hulgipakend: sisaldab 18 pakki üht maitset.

Mitte kasutada parenteraalselt. Kasutada ainult tervishoiutöötaja soovitusel. Ei sobi alla 4-aastastele lastele. Sisaldab väikeses koguses laktoosi. Sisaldab kalaõli, mis on puhastatud kalavalgust. Sisaldab piimast toodetud vadakuvalku. Mitte kasutada piimaallergiaga patsientidel.